Kde najdete dobrý servis BMW v Praze?

Dnešní automobily jsou už natolik komplikované stroje plné elektroniky, že domácím opravám pomalu odzvonilo. Doma si zvládnete doplnit olej nebo přezout pneumatiky, ale profesionálnímu servisu se prostě nevyhnete. Aspoň pokud chcete svému vozu dopřát dobrou péči – a BMW si ji každopádně zaslouží.

Zajet raději do univerzálního autoservisu, nebo do toho, který se specializuje na značku BMW? Volba je pochopitelně jasná. Specializovaný servis nabídne řadu výhod.

Originální diagnostika BMW i kvalitní náhradní díly

Specializovaný BMW servis vám zajistí lepší péči, a to ze dvou hlavních důvodů:

Mechanici mají zkušenosti s vozy BMW, ani váš model BMW pravděpodobně nevidí poprvé v životě. Možná už se setkali se stejným problémem, který máte vy, protože u stejných modelů se mohou vyskytovat shodné potíže.

Servis disponuje dobrým vybavením, tedy například originální BMW diagnostikou. Má kontakty na dodavatele kvalitních náhradních dílů, ať originálních, nebo alternativních.

I v univerzálním autoservisu, který není specializovaný na konkrétní značku, se vám může dostat dobré péče. Servis BMW v Praze ji však garantuje.

Vyřešte plánovanou servisní prohlídku bez ztráty záruky

Máte nové BMW a řešíte, kam se vydat na plánovanou servisní prohlídku? Opět vám poradíme navštívit specializovaný servis BMW. V Praze je to třeba autoservis AUTOPLUS s historií od roku 1995. Zde vaše auto prohlédnou s veškerou péčí. Jsou oprávnění provádět servisní prohlídky i razítkování servisních příruček. Záruka je tedy zachována.

A co je nejlepší? AUTOPLUS jedná se zákazníky opravdu férově. Nesnaží se vždy provést tu největší opravu kvůli maximálnímu zisku. Opraví pouze to, co je opravdu nutné, protože se snaží se zákazníky budovat dlouhodobý vztah, aby se rádi vraceli. A jen tak mimochodem, servis je stále v provozu, takže pokud máte nějaký problém, můžete se objednat.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.