Kde najít ojeté vozy ve skvělém stavu? Zkuste auta po operativním leasingu!

Obchodujete s vozy nebo rozšiřujete firemní flotilu? Pak vás jistě zajímají auta z druhé ruky. V článku představíme ojeté vozy po ukončení operativního leasingu a výhody jejich pořízení. Ukážeme vám také cestu, jak auta z leasingu nakoupit a co nejvíce na tom vydělat.

Operativní leasing představuje formu dlouhodobého pronájmu, kdy majitelem je leasingová společnost a řidič auto užívá po smluvně stanovenou dobu. Jakmile pronájem skončí, auto putuje zpět k leasingové společnosti, a ta ho prodá. Kde takovéto ojeté vozy koupíte a je to skutečně výhodné?

Auto mělo pouze jednoho majitele

Operativní leasing má tu výhodu, že vůz neměnil majitele. Celou dobu totiž patřil leasingové společnosti a užívaly ho pouze smluvně stanovené osoby. Díky tomu máte přehled o celé servisní historii a kompletní dokumentaci k ruce.

Vozy jsou ojeté pouze lehce

Leasingová společnost má poměrně přísné podmínky, které upravují, jak se má nájemce k vozu chovat. A jelikož operativní leasingy se zpravidla uzavírají na dobu 1 až 3 let, auta jsou ojetá pouze lehce a počet najetých kilometrů bývá nižší. Bát se nemusíte ani stočeného tachometru.

V nabídce naleznete atraktivní modely

Vozy po operativním leasingu odrážejí preference řidičů, a v nabídce tak naleznete pouze vozy, po kterých je na trhu vysoká poptávka. Dokonce nechybí ani vozy užitkové.

Auta po operativním leasingu pořídíte v online aukcích

Leasingová společnost má tři možnosti, jak auta po ukončení operativního leasingu prodat. Některé společnosti mají vlastní autosalony, kde tyto vozy vystavují, a jiné mají autobazary jako nasmlouvané partnery. Při nákupu touto formou sice seženete auta ve skvělém stavu, ale jejich cena může být vyšší. Řešením je nákup aut v online aukci společnosti Adesa, kde díky spravedlivému systému přihazování koupíte vozy po operativním leasingu skutečně výhodně.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.