Kde najít ojeté vozy ve skvělém stavu? Zkuste auta po operativním leasingu!

Obchodujete s vozy nebo rozšiřujete firemní flotilu? Pak vás jistě zajímají auta z druhé ruky. V článku představíme ojeté vozy po ukončení operativního leasingu a výhody jejich pořízení. Ukážeme vám také cestu, jak auta z leasingu nakoupit a co nejvíce na tom vydělat.

Operativní leasing představuje formu dlouhodobého pronájmu, kdy majitelem je leasingová společnost a řidič auto užívá po smluvně stanovenou dobu. Jakmile pronájem skončí, auto putuje zpět k leasingové společnosti, a ta ho prodá. Kde takovéto ojeté vozy koupíte a je to skutečně výhodné?

Auto mělo pouze jednoho majitele

Operativní leasing má tu výhodu, že vůz neměnil majitele. Celou dobu totiž patřil leasingové společnosti a užívaly ho pouze smluvně stanovené osoby. Díky tomu máte přehled o celé servisní historii a kompletní dokumentaci k ruce.

Vozy jsou ojeté pouze lehce

Leasingová společnost má poměrně přísné podmínky, které upravují, jak se má nájemce k vozu chovat. A jelikož operativní leasingy se zpravidla uzavírají na dobu 1 až 3 let, auta jsou ojetá pouze lehce a počet najetých kilometrů bývá nižší. Bát se nemusíte ani stočeného tachometru.

V nabídce naleznete atraktivní modely

Vozy po operativním leasingu odrážejí preference řidičů, a v nabídce tak naleznete pouze vozy, po kterých je na trhu vysoká poptávka. Dokonce nechybí ani vozy užitkové.

Auta po operativním leasingu pořídíte v online aukcích

Leasingová společnost má tři možnosti, jak auta po ukončení operativního leasingu prodat. Některé společnosti mají vlastní autosalony, kde tyto vozy vystavují, a jiné mají autobazary jako nasmlouvané partnery. Při nákupu touto formou sice seženete auta ve skvělém stavu, ale jejich cena může být vyšší. Řešením je nákup aut v online aukci společnosti Adesa, kde díky spravedlivému systému přihazování koupíte vozy po operativním leasingu skutečně výhodně.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *