Kde se dá získat půjčka na auto?

Nepříjemná nehoda, při které si můžete rozbít svůj vůz, se může přihodit kdykoli. Co v takovém okamžiku dělat? Množství lidí nemá vždy v záloze potřebnou hotovost, aby si mohla koupit nový vůz, ale přitom auto potřebuje. Neobejde se bez něj, třeba proto, že by se jinak nedostala do práce. Je to i váš případ? Když nemáte možnost financovat svůj vůz z vlastní kapsy, vyřešte problém vhodně zvolenou půjčkou.

Půjčka vás může vyjít levněji než leasing

Obvykle u spotřebitelských úvěrů nemusíte uvádět účel jejich využití, ovšem půjčka na auto je trochu jiný produkt. Jste u ní vázáni účelem použití úvěru. Na nebankovní sektor se v případě půjčky na auto obracíte především tehdy, když nechcete absolvovat náročnější papírování, které je s vyřizováním bankovní půjčky spojeno.

V čem tkví největší výhody půjčky, která slouží k pořízení nového či ojetého vozu?

  • Pravděpodobně vás vyjde levněji než leasing.
  • Budete ji mít schválenou rychle. S délkou splácení a výškou splátek vám pomůže specialista. Vyplníte online formulář a čekáte na vyjádření, zda úvěr dostanete. Jakmile je schválen a peníze převedeny na váš účet, můžete vyrazit pro vůz.
  • Majitelem vozu pořízeným s penězi z půjčky jste ihned, nikoli až po splacení všech splátek jako tomu je u leasingu. Z toho pak vyplývá další výhoda. Pokud byste se zadlužili a potřebovali rychle peníze, můžete vůz prodat -je vaším majetkem.
  • Neplatíte předem žádné poplatky, nic vás nestojí ani předčasné splacení půjčky.

Zkuste nebankovní úvěr

Z uvedeného popisu vyplývá, že rozhodně stojí za to zvážit pořízení vozu formou úvěru. V takovém případě je vhodná nebankovní půjčka. Samozřejmě je ale třeba zmínit určitá rizika. Například fakt, že vozem ručíte, nebo že při úvěru na vyšší částky musíte prokázat nějaký příjem. A samozřejmě i to, že dochází ke kontrole v registrech dlužníků. K financování koupě vozu je možné použít i americkou hypotéku nebo spotřebitelský úvěr na cokoliv.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.