Nebojte se ojetých vozů. Náhradní díly jsou cenově dostupné!

Chcete naprosto bezúdržbový dopravní prostředek? Takový bohužel neexistuje. Pomyslnou daní za efektivitu cestování je právě nutnost výměny opotřebovaných náhradních dílů. Máte-li v plánu pořízení staršího vozu, pak se vám budou následující informace hodit. K nejprodávanějším ojetinám dlouhodobě patří modely značek Škoda a Ford. Prozradíme vám nejčastější závady a tip na prodejce kvalitních náhradních dílů za skvělé ceny.

Nejčastější závady vozů Škoda

Škodovky jsou obecně velmi spolehlivé vozy, nicméně ani těmto vozům se určité neduhy nevyhýbají. Podle statistik si majitelé mladších modelů stěžují na vadnou hnací hřídel (slouží k přenosu točivého momentu a rotace), porouchaná turba a rozvodové řetězy. Škodovkáře trápí také špatně těsnící dveře, což lze vyřešit poměrně snadno – pomoc speciálních přípravků na obnovení původních vlastností.

Nejčastější závady vozů Ford

O spolehlivosti vozů Ford koluje mnoho různých vtípků, ale pravdou je, že poruchovost není o nic horší než v případě jiných značek. Některé modely jsou nadprůměrně spolehlivé, ale najdou se i takové, u kterých se určité závady vyskytují poměrně často. K typickým závadám patří špatně nastavená nebo vadná řídící jednotka, která způsobuje množství problémů. Dále pak opotřebované tlumiče pérování, které mají negativní dopad na jízdní vlastnosti vozu a urychlují opotřebení pneumatik. Mezi poptávané náhradní díly Ford patří brzdové kotouče a bubny – nevyhovující se projevují horšími brzdnými vlastnostmi a vibracemi.

Kde seženete kvalitní náhradní díly levně?

Ať už se nakonec rozhodnete pro kteroukoliv značku, náhradní díly seženete u specializovaného prodejce carsshop.cz. V nabídce najdete náhradní díly Škoda, Audi, Volvo, Opel, Nissan a mnoho dalších značek. S výběrem vám pomůže kvalifikovaná obsluha online chatu. Zboží vám dorazí až domů do dvou dní od objednávky.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.