Pojištění odpovědnosti zaměstnance je dnes velmi oblíbeným produktem

Nikdo nedokáže spolehlivě předvídat budoucnost a platí, že nehody se zkrátka stávají. Nejen na pracovišti, samozřejmě, ale jsou to právě pracovní karamboly, které ve statistikách dlouhodobě vedou. Jezdíte více než pravidelně na služební cesty a trávíte podstatnou část pracovní doby za volantem osobního auta? Pak vás jistě bude zajímat, že existuje i pojištění odpovědnosti pro zaměstnance, které je děláno přesně na míru aktivním řidičům a platí například i při výjezdech do daleké ciziny.

Máte služební vůz i na osobní použití?

Pokud jste v zaměstnání za aktivní motoristy, je pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu určeno i vám. Jde o speciální variantu, která nese přiléhavý název Řidič PLUS. Je určen těm zaměstnancům, kteří mají vůz připraven nejen pro práci, ale využívají jej například i pro potřeby své rodiny. Výhodou je taktéž celosvětová územní platnost, tudíž platí, že váš nadřízený může připravit i služební cestu na jiný kontinent a nebude nutné dojednávat další připojištění. Veškerá ochrana bude již v základní ceně!

Nejvyšší možná pojistná částka činí půl milionu korun, limit spoluúčasti je nanejvýš pětitisícový, pokud je tato skutečnost uvedena v pojistné smlouvě. Tolik řeč čísel, která je maximálně přehledná.

Za volantem už můžete být v klidu

Výhodou je krátká a velmi přehledná pojistná smlouva, která nabídne jasně a stručně definované podmínky. Tarifů je připraveno více, jeden z nich je pro aktivní řidiče, další je univerzálem pro zaměstnance bez jakéhokoliv rozlišování pracovního zařazení. Říká se tomu také, a to velmi trefně, pojistka na blbost.

Může mít samozřejmě řadu forem, nabídka na trhu je velmi pestrá a obliba rok od roku narůstá. Jistě jste o ní také v minulosti slyšeli a možná ji má sjednanou i někdo z vašeho blízkého okolí. Je praktická a velmi důmyslná, takže se nabízí jasná otázka – proč ne?

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.