Autoservis Kolbenova: Profesionálové vám ušetří spoustu starostí s vašim vozem

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hledáte kvalitní autoservis, ve kterém se svědomitě postarají o váš vůz? Autoservis Praha – HS Autosdružení s.r.o. nabízí svým klientům komplexní servisní služby. Můžete očekávat vysokou profesionální úroveň, neboť využívá nejmodernější vybavení. V rámci opravy si sami vyberete mezi originálními, tak i cenově dostupnějšími aftermarketovými díly. V každém případě se spolehněte na nejvyšší možnou kvalitu komponentů, tak také práce samotné. Dlouhých objednávacích termínů se nebojte, pražský autoservis zajišťuje drobné servisní úkony na počkání.

Služby a servis

Autoservis Praha – HS Autosdružení vám pomůže s opravou vašeho vozidla, jakožto i s montážemi komponentů či s likvidací pojistných událostí. Likvidace pojistné události je samozřejmostí. K tomu se vztahuje i odtah nepojízdného vozidla do servisu, jakož i zapůjčení náhradního vozu, a to doby opravy nepojízdného vozidla.

Pokud je klient poškozený, pak je náhradní vozidlo zapůjčeno zcela zdarma. Pokud pražský servis zplnomocníte, pak za vás vyřídí i náležitosti pojistné události s vaší pojišťovnou, nahlásí dopravní nehodu a vyřídí další nutné úkony, které se pojí s pojistnou událostí.

Autoservis Praha je smluvním partnerem pojišťoven Česká pojišťovna, Triglav, Slavia, AXA. Autoservis má také zkušenosti s problematickými škodami likvidovanými přes ČKP. Má zkušenosti s tím, jak správně postupovat po dopravní nehodě, proto od vás bude potřebovat jen kopie velkého technického průkazu vozidla, řidičského průkazu řidiče v době nehody, nebo kopii smlouvy pokud máte leasing či úvěr a samozřejmě záznam o dopravní nehodě.

Vyřízení pojistných událostí

Budete-li potřebovat odtahovou službu, autoservis se o vás postará a zajistí vše potřebné. Autoservis provede i kalkulaci opravy v profesionálním systému Audatex na kalkulaci nákladů na opravu havarovaného vozidla a vystaví fakturu na pojišťovnu. Zároveň nečeká až na krycí dopis z pojišťovny a opravený automobil vám předá okamžitě po jeho opravě. Nedochází tak ke zbytečným prodlevám a vy můžete odjet se svým opraveným vozidlem v co nejkratším možném termínu. Vyřízení pojistných událostí již nemůže být jednodušší.

Zajímají vás další informace? Najdete je na www.autoservis-kolbenova.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.