Přemýšlíte, kam vyrazit na projížďku? Tipy na nejlepší silnice přináší nová webová aplikace

Po roce příprav spouští novou webovou aplikaci na sdílení zajímavých silnic a míst pro milovníky aut. Je to fanouškovský projekt a splněný sen dvou dlouholetých kamarádů.

Začátek jara si autoři pro spuštění nevybrali náhodou. Automobilová sezóna se pomalu rozjíždí a každý fanoušek aut s prvním hezkým počasím zapřemýšlí, kam by mohl vyrazit. A proto vznikl portál Drivers‘ Roads. Je to místo, kde mohou fanoušci aut načerpat inspiraci, kam vytáhnout svoje plechové miláčky. Obsahuje ale nejenom nejlepší silnice v ČR, ale i zajímavá místa na focení aut nebo tipy kam autem na vyhlídku.

„Zajímavé silnice se dneska nejčastěji sdílí ve skupinách na Facebooku nebo na fórech, ale to prostě není ono. Je pracné vytvořit a vložit mapu, nelze tam pořádně vyhledávat a tak podobně. Jednoduše, tak dlouho jsme podobnou aplikaci hledali, až jsme si jí museli vytvořit sami. Naše aplikace Drivers‘ Roads všechny tyto funkce samozřejmě od začátku má,“ říká autor nápadu Jakub Krchov.

Hlavní částí aplikace je stránka Atlas, na které uživatel najde mapu se zvýrazněnými silnicemi a místy. Možnost vyhledávat, řadit a filtrovat přináší podstránka Databáze, což je v podstatě takový seznam záznamů.

Prohlížet silnice a místa může uživatel bez přihlášení. Pro přidávání a komentování je nutná registrace, která je samozřejmě zdarma. Kromě toho má uživatel po registraci možnost vést si Deník, což je seznam míst, která by rád v budoucnu navštívil, nebo která už navštívil a rád se na ně vrací.

V tuto chvíli je v aplikaci kolem padesáti silnic a míst po ČR, ale autoři věří, že číslo rychle poroste. Když se bude dařit, do budoucna plánují i další aplikace například pro kompletní správu záležitostí kolem plechových miláčků jako jsou náklady, servis nebo technické kontroly.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.