Carado a Fendt: V těchto obytných autech a karavanech vám na dovolené nic chybět nebude…

Přičichli jste ke caravaningu, prožili několik dobrodružných výprav ve vypůjčeném karavanu a nyní se chystáte na pořízení vlastního? Pak vám jistě přijde vhod špetka inspirace. Chcete-li si cestování užívat plnými doušky, investujte do některé z renomovaných značek. Na seznamu favoritů by rozhodně neměla chybět obytná auta Carado a přívěsy Fendt.

Obytné vozy a karavany Carado

Německá značka Carado se mezi milovníky caravaningu těší velmi dobrému jménu. Firma patřící do skupiny Hymer AG vyrábí obytná auta i přívěsy, které charakterizuje kombinace praktického půdorysu, dobré výbavy již ve standardním provedení, precizně zpracovaných detailů a mimořádně kvalitních komponentů.

Všechna Carado – obytná auta mají ve standardní výbavě denní světla, zadní stěnu odolnou proti krupobití a sklolaminátovou (GFK) střechu. Vzhledem k výše uvedeným vlastnostem a příznivých cenám se značce daří napříč celou Evropou. A stejně jako každý rok, také pro sezónu 2017 výrobce uvedl nové půdorysy, a to na podvozku EURO 6. Carado – karavany a obytňáky jsou nyní ještě lepší než kdy předtím!

Přívěsy Fendt

V čem vynikají Fendt: karavany? Se značkou jsou odjakživa úzce souvisí nadčasový design, funkčnost a vysoký standard kvality. Ne nadarmo patří k nejprodávanějším a nejlépe hodnoceným přívěsům v Evropě – výrobce nabízí široké spektrum modelů pro začínající karavanisty i fajnšmekry a vyznavače luxusu.

Nechte si poradit s výběrem

Pokud se v obytných vozech a karavanech nevyznáte, obraťte se na specialisty ze společnosti Hykro. Firma je na trhu přes 20 let a zabývá se prodejem, půjčováním a servisem top značek. Chcete-li si kvalitu obytných aut a přívěsů vyzkoušet, využijte možnosti zapůjčení a rozhodněte se na základě pocitů, které při cestování zažijete. Ale teď už hurá na hykro.cz, kde najdete technické specifikace a fotografie všech modelů.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.