Datum povinného přezutí pneumatik se blíží. Poradíme vám, jak ušetřit

Datum 1. listopadu, kdy je čas přezutí letních na zimní pneumatiky, se neúprosně blíží. Někteří řidiči nechávají přezouvání automobilu na poslední chvíli, jiní přicházejí do autoservisů s prosíkem pět minut po dvanácté a další dokonce nehodlají v zimě vůbec vyjet. Existují případy, kdy motoristé mají na svých kolech zimní pneu celý rok, jich se sice přezouvání netýká, ovšem brzký nákup vzhledem k opotřebování pneu je nemine.

I domácí přezouvání pneu si vyžaduje odbornou kontrolu

Máte-li svého spolehlivého mechanika, u nějž si dokonce můžete uschovat přezuté pneu na další sezonu, vyhráli jste v loterii. I ti, komu v rodině vládne zručný mechanik, jenž zvládá přezouvání sám v garáži, mají takříkajíc vyhráno. Ale ani tito soběstační řidiči by neměli opominout diagnostiku a kontrolu pneumatik v servisu, aby si byli stoprocentně jistí, že je jejich přezutá kola na náledí a v závějích nezradí.

Včasnou výměnou pneumatik ušetříte a ještě získáte poukaz na nové brzdy

Dochvilní řidiči, kteří rádi myslí na zadní vrátka a ušetří v akční nabídce slevy na přezutí pneumatik, mají dnes jedinečnou možnost nechat si letní pneumatiky vyměnit za nové v předstihu. Nejenže si ušetří spoustu času a nervů čekáním na termín odběru přezutého a zkontrolovaného auta, ale ještě uspoří nemalé částky včasnou přípravou na zimu. Nemusíme připomínat, že každá ušetřená koruna se hodí při nákupu nových či záložních stěračů, nemrznoucí kapaliny, škrabky na skla, rozmrazovače zámků a dalších potřebných věcí, které každý automobil s přicházející zimou ocení.

Čím dříve přezujete, tím nižší cenu dostanete

Doporučujeme proto využít nabídku slevy na přezutí pneu, jež přichází s mottem „Čím dřív přijdeš, tím více ušetříš“. Co vše obnáší tato kouzelná formulka, na niž slyší nejen spořiví, ale i další praktičtí Češi? Klub BestDrive chce ušetřit lidem mnoho starostí a času čekáním na volný termín v servisu, a proto láká řidiče k přezutí ještě dříve, než stanoví zákonné datum. K významným slevám až o třetinu přidali provozovatelé klubu i další bonus, jenž má motivovat motoristy k včasné výměně, zabránit frontám v servisech, a hlavně významně eliminovat potenciální dopravní nehody vyplývající z nedostatečného obutí motorových vozidel. Bonusem je poukaz na brzdy ATE.

Nákupem a výměnou nových pneumatik získáte i jejich ochranu

Kdo z motoristů si zakoupí a nechá namontovat pneumatiky v síti BestDrive, získá také exkluzivní komplexní ochranu pneu. Ta kryje obutí proti neopravitelnému náhodnému poškození pneumatiky při provozu a poškození vandalismem. Spánek a následná jízda každého motoristy s novými zimními pneumatikami, jež budou i chráněné proti zmíněným negativním vlivům, budou o poznání klidnější.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.