Likvidace vozidel není legrace. Objednejte si na to specialisty

Věděli jste, že se likvidaci starých vozidel a autovraků věnuje až osm zákonů, vyhlášek a směrnic? Nechce se vám je studovat a zjišťovat, jak své auto legálně zlikvidovat? Objednejte si na to specialisty zdarma.

Likvidace vozidel včetně odvozu – to je služba Ekologická likvidace vozidel Raspenava. Firma se zaměřuje na výkup vozidel a likvidaci autovraků ve městech a v okolí: Liberec, Jablonec nad Nisou, Frýdlant, Turnov, Mladá Boleslav, Semily, Hrádek nad Nisou a Tanvald.

Když auto jenom překáží

Staré automobily máme povinnost zlikvidovat. Pokud vozidlo není zlikvidováno a vyřazeno z evidence, musíme za něj platit zákonnou pojistku. Odevzdat značky na úřad, abychom pojistku platit nemuseli, jde jen na velice omezené období. Automobil, který je starý, tak musíme prodat, což nebývá snadné a mnohdy ani výhodné, nebo zlikvidovat. Proč neprodávat hodně staré auto? Pamatujte, že na něj držíte záruku. Takže se vám může stát, že peníze, které jste za něj dostali, utratíte, ale kupec se ozve s reklamací a bude žádat část kupní ceny zpátky. A vy už třeba peníze dávno mít ani nebudete.

Nechat zlikvidovat auto jde i se ziskem

Nechte své auto zlikvidovat službou Ekologická likvidace vozidel, a ještě na tom vydělejte. Výhod má tato služba hned několik. Za likvidaci nic neplatíte, dokonce i odvoz automobilu do 100 km je zcela zdarma. Ten nám přitom likvidaci svépomocí komplikuje a prodražuje nejvíce. Služba však funguje i jako výkup aut. Za své auto k likvidaci můžete dokonce získat až 10 000 Kč. To často nedostanete ani při prodeji, přičemž ještě absolvujete šílené martýrium s jednáním s kupci, které se může táhnout měsíce, je náročné na čas a problematickou je i již zmiňovaná povinnost držet záruku. Částka je vyplácená na základě stavu vozidla. Firma vám též za vozidlo vystaví potvrzení o ekologické likvidaci vozidel. To je nutné doložit při odhlašování z registru vozidel.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.