Nemáte ve firmě kde zaparkovat? Pořiďte si dopravní značky

Nedostatek parkovacích míst je v současné době poměrně hojně diskutovanou záležitostí. Není se čemu divit, jelikož provoz se neustále zvyšuje a automobilů i jiných dopravních prostředků přibývá. Jsme zkrátka pohodlní a mobilita k současnému světu patří. Na veřejných prostranstvích s nedostatkem parkovacích míst asi nic moc neuděláte a prostě budete muset buď za některá zaplatit, nebo vždycky zdlouhavě hledat. Pokud ale vlastníte firmu, případně nějaký jiný areál, rozhodně se vyplatí parkovací místa označit. Jak? To vám prozradíme právě v tomto článku.

Klasické vodorovné značení mnohdy nestačí

Řidiči jsou dnes bohužel velmi neohleduplní a značení, které není vyloženě zakazující, nerespektují! Jestliže si do firmy necháte namalovat na povrch vozovky příslušné značení, zřejmě se setkáte s tím, že na vašem místě bude stát někdo jiný. Opět vás čeká bloudění, hledání nového místa a ve finále ještě nepříjemný pohovor s viníkem.

Vsaďte na parkovací sloupky a zábrany

Optimální volbou je specifické dopravní značení, které situaci vyřeší jednou provždy. Volit je možné například pevné parkovací sloupky, zábrany či specifické sklopné systémy. Ty jsou vůbec nejlepší, protože disponují zámkem, od něhož mají klíče pouze majitelé takto označených parkovacích míst.

Specialista na dopravní značení vám pomůže

Potřebovali byste realizovat dopravní značení v Praze nebo kdekoli jinde? Pak se určitě obraťte na profesionály, kteří se o vše postarají od A až po Z. Naším tipem je společnost TOP Znak, jež se zaměřuje na komplexní služby týkající se dopravního značení. V její nabídce si vyberete značky, které potřebujete, a následně si je necháte odborně nainstalovat. Značky si můžete také pronajmout. Pokud budete chtít řešit složitější záležitosti související se značením, nebude problém. Firma nabízí také vyřízení povolení, konzultaci s Policií ČR a další nezbytnosti.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.