Škoda Fabia – auto do každé rodiny

Škoda Fabia byla představena na frankfurtském veletrhu v roce 1999 (jako nástupce oblíbené Škody Felicia). A velmi rychle si získala pověst ideálního rodinného auta. V současnosti je na trhu již třetí generace vozů Škoda Fabia.

Všestranné rodinné auto

Nová Škoda Fabia je vysoce kvalitní, praktický, bezpečný, esteticky vytříbený a univerzálně použitelný automobil, který se hodí do města i na delší cesty. Se Škodou Fabia také klidně můžete vyrazit na nezpevněné komunikace – jelikož Škoda Fabia disponuje bytelnou konstrukcí, která zvládá i hrubší zacházení.

Prostornost

Škoda Fabia nabízí posádce automobilu mimořádně komfortní posezení a velký zavazadlový prostor. A pokud by to náhodou někomu nestačilo, tak je zde nová Škoda Fabia Combi – a ta se může pochlubit zavazadlovým prostorem o základním objemu neuvěřitelných 530 litrů.

Pestrý výběr motorů

Odborná veřejnost u Škody Fabia oceňuje také možnost výběru z pestré palety výkonných a kultivovaných motorů. Na výběr jsou benzínové i dieselové motory.

Ekonomická výhodnost

Značka Fabia je dobrou volbou i z hlediska ceny. Škoda Fabia nabízí „hodně muziky za málo peněz“. A nezapomínejme ani na to, že vozy Fabia patří tradičně k automobilům, které nejpomaleji ztrácejí na hodnotě. V případě budoucího prodeje auta tedy můžete počítat s mnohem výhodnějším zpeněžením, než je tomu u konkurence.

Ocenění

Nová Škoda Fabia je držitelem ceny Auto roku 2015 (v ČR), ceny What Car? Car of the Year 2015 a ceny Red Dot Award a také obdržela pět hvězd v testech Euro NCAP.

Dostupné a kvalitní servisní služby

Neméně podstatným aspektem, který hovoří pro koupi vozu značky Škoda Fabia, je dostupnost a kvalita servisních služeb. Servis Škoda je zajišťován zkušenými a pečlivě prověřenými servisními partnery společnosti Škoda Auto. Síť oficiálních autorizovaných servisů Škoda je vskutku rozsáhlá – a pokrývá celou republiku.

Roční vozy Škoda Fabia

Škodu Fabia je možno zakoupit i v rámci stále oblíbenějšího programu Roční vozy Škoda. Program Roční vozy představuje cenově zvýhodněnou nabídku prověřených vozů Škoda do stáří 18 měsíců (a s plnou tovární zárukou minimálně na 2 roky). Program Roční vozy mohou nabízet pouze vybraní certifikovaní partneři Škoda Auto (např. pražská společnost Auto Podbabská).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.