Výsuvné boxy pro pick-upy a dodávky DECKED: Dostaňte ze svého vozu maximum!

Majitelé pick-upů a dodávek zpozorněte. Bez ohledu na to, zda jste si svého plechového mazlíka pořídili jako pracovní nástroj, nebo ho využíváte při přesunech do divočiny a převážíte v něm potřeby pro své hobby, máme pro vás skvělou zprávu. Pokud se vám stále nepodařilo rozseknout dilema – respektive najít způsob, jak hromadu věcí ve vozidle perfektně zorganizovat a upevnit, aby nelétaly ze strany na stranu, právě jste ho našli. Řešení pochází ze země za velkou louží. Z USA, kde jsou pick-up nebo dodávka „must have“ každého pořádného chlapa. O co jde? O kvalitní výsuvy DECKED od Navahocar. Extrémně odolné výsuvné boxy jsou jasnou volbou pro pracanty i ostatní řidiče, kteří auto využívají v rámci volnočasových aktivit.

K charakteristickým vlastnostem kvalitních výsuvných boxů DECKED patří důraz na bezpečnost, odolnost vůči povětrnostním vlivům, ergonomie a vysoká nosnost (až 900 kg). A protože se prodávají jako hotový komplet, nebudete s nimi mít moc práce. Jednoduše je zamontujete přímo do vozu, a vlastními silami, nebo využijete možnost montáže pod taktovkou zkušených techniků v Chrastavě u Liberce.

Rozhodnete-li se pro montáž v Chrastavě, počítejte s tím, že technikům zabere téměř celý den. Ráno vozidlo přistavíte, odpoledne je hotovo. Domluvit se musíte předem. Manuálně zručný jedinec však montáž bez větších potíží zvládne na základě přiloženého manuálu.

Co se týče demontáže, výsuvný systém lze z auta vyndat snadno a rychle za cca 15 – 20 minut. Při montáži totiž není zapotřebí vrtání do korby (s výjimkou několika modelů). V rozloženém stavu (na dvě poloviny) pak nezabere příliš mnoho místa.

Za co vděčí výsuvné boxy své odolnosti?

Výsuvky DECKED se vyrábí ze 100% recyklovatelného HDPE plastu, který je známý pro extrémní odolnost a další jedinečné vlastnosti. Zkratka označuje vysoce pevný a přitom pružný plast – vysokohustotní polyethylen. Kombinace pevnosti a pružnosti je v praxi důležitá, aby materiál nepraskal následkem nárazů. Výsuvy byly navrženy pro každodenní intenzivní zátěž a nerozhodí je ani častá změna teploty či působení dalších okolních vlivů. Na celkové odolnosti se podíl také rám vyztužený trubkami z pozinkované oceli. Ta ostatně tvoří zhruba třetinu hmotnosti systému. Jako celek působí robustně a přesto stylově. Nechybí designová madla a pojezdová kolečka. Jinými slovy – můžete se spolehnout, že vám boxy vydrží minimálně stejně dlouho jako auto.

Kolik úložný systém váží?

Pick-upy a dodávky sice zpravidla disponují dostatečně výkonným motorem, který jim umožňuje převoz těžkých nákladů, ale přesto je zbytečné vozidlo zatěžovat více, než je nezbytně nutné. V tomto směru úložný systém opět exceluje. Váží pouze 90 – 105 kg, a proto není důvod k obavám z přílišného vlivu na užitnou hmotnost. Pro evropské pick-upy jsou k mání dva výsuvné boxy se stejnou šířkou, pro užitkové vozy pak dva boxy s rozdílnou šířkou.

Mějte výbavu na dosah ruky

Nikdy jste o výsuvných boxech neslyšeli a stále netušíte, proč si je pořídit? Po instalaci vytvoří v nákladovém prostoru zvýšenou podlahu a výrazně vám usnadní přístup k uloženým věcem. Pro vás to znamená jediné – nebudete ztrácet čas přehrabováním a hledáním výbavy, a už vůbec ne vykládáním všech věci, abyste získali přístup na druhou stranu nákladového prostoru… Zkrátka vysunete příslušný box a vezmete si, co právě potřebujete. Vzhledem k tomu, že se systém montuje zhruba do úrovně pasu, si při manipulaci s těžšími věcmi nebudete příliš zatěžovat záda.

Výrobce si zaslouží pochvalu i za detaily, které by škodováci označili jako „simply clever“. Výsuvný systém opatřil malými schránkami s víkem (nachází se v rozích), které jsou jako stvořené pro úschovu tažného lana, startovacích kabelů či osobních věcí.

Kolik věcí boxy pojmou?

A teď to hlavní. Kolik věcí můžete do boxu bez obav naložit? Jedna zásuvka bez problémů pojme až 90 kg. Horní krycí desku přitom můžete plošně zatížit nákladem o hmotnosti až 900 kg.

Pro které modely dodávek a pick-upů jsou výsuvné boxy určeny?

Seznam všech vozidel, do kterých lze výsuvný systém DECKED nainstalovat, najdete na webových stránkách českého dodavatele Navahocar.

Navahocar má hotové výsuvy DECKED skladem pro vybrané vozy. Dodací lhůta systémů, které právě na skladě nejsou, je 1 – 1,5 měsíce.

A proč s pořídit právě systém DECKED od Navahocar? Důvodů je víc než dost – budete mít jistotu, že boxy zapasujete do auta na milimetr přesně a během jízdy vám nic nebude „řachtat“. Výsuvky jsou velmi kvalitní, homologované a se zárukou. Český dodavatel navíc nabízí řadu originálního příslušenství a doplňků. Není nad čím váhat – posuňte svůj pick-up nebo dodávku na další level!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.