Využijte pestrou nabídku služeb v autoservisu Máca

Poohlížíte se po novém automobilu či potřebujete opravit ten stávající? Pokud je vaše odpověď kladná, vyplatí se rozhodně využít služeb společnosti Auto Máca s.r.o. Tato společnost byla založena již v roce 1992. Na Vysočině je to jeden z nejvýznamnějších autorizovaných obchodníků značky Škoda, Seat a Fiat. V pestré nabídce mají jak nové, tak i ojeté automobily včetně případného servisu. Jedná se o ověřené vozy. Pojďme si podrobněji popsat jednotlivé služby, které Auto Máca nabízí.

Vyberte si z nabídky vozů značky Škoda, Seat nebo Fiat

Pakliže se zajímáte o zcela nový automobil, můžete si vybrat některé z těchto výborných značek. V roce 2009 společnost rozšířila svou nabídku vozidel o značku Fiat. Od roku 2010 uskutečňuje i prodej rok starých a zánovních vozů Škoda Plus. Můžete si být jistí, že u těchto automobilů budete mít zaručenou garanci stáří a ujetých kilometrů. Začátkem roku 2012 zahájila Auto Máca i opravy vozů VW. V hlavním případě se můžete především spolehnout na perfektní osobní přístup. Ke každému konkrétnímu modelu obdržíte dostatek informací. Díky dlouholeté tradici na Vysočině má firma motivaci k neustálému rozšiřování zákaznických služeb. Na co tedy čekat? Výběr vhodného kandidáta na společné cesty bude snadnou záležitostí.

Poskytování komplexních servisních služeb

Využijte všech služeb, které firma nabízí včetně záručního a pozáručního servisu. Nemusíte se ničeho obávat. Vaše vozidlo bude pod dohledem odborníků, kteří mají k dispozici nejmodernější diagnostiku ve svých dílnách. Oprava tedy bude naprosto bezchybná. Autoservis je zásobován originálními díly zahrnujícími veškeré příslušenství, takže váš vůz opraví co v nejkratší možné době. To ocení především ti, kteří bez svého vozidla nemohou dennodenně fungovat. Pokud stav vašeho vozidla je závažnějšího charakteru, firma vám zapůjčí po dobu opravy náhradní.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.