Co si počít s turbem, když začne stávkovat?

Turbo je bezesporu skvělá věc, ale jen do té doby, než začne dělat drahoty. Pokud váš plechový mazel bez zjevných příčin ztrácí výkon, diagnóza by mohla být následující… Poškozené turbodmychadlo! Jak se tím elegantně vypořádat, aniž by vaše peněženka nevykrvácela? To se dočtete v tomto článku.

Proč turbo?

Turbodmychadlo se skládá z turbíny a kompresoru a funguje na poměrně jednoduchém principu. Přesto se bez něj moderní spalovací motory (ne)obejdou. Právě díky turbu vyvíjejí vyšší výkon a točivý moment, a navíc jsou úspornější a produkují méně zplodin.

TURBINY CZ jsou na turbodmychadla machři

Vzhledem k tomu, že se turbo pořádně činí, je jeho životnost omezená. Po čase se opotřebuje a nezbývá, než vyměnit vadné součástky nebo koupit zbrusu nový kus. Pokud vám jde o rychlost i cenu, obraťte se na specialisty z TURBINY CZ, kteří se zabývají prodejem nových turbodmychadel, opravami a repasemi.

Společnost TURBINY CZ se v oboru pohybuje řadu let a disponuje profi zázemím s moderním vybavením. Technici opraví téměř každou závadu do 24 hodin a je-li to možné, tak na počkání – a pokud oprava přeci jen není proveditelná, dostanete možnost výběru mezi novým nebo repasovaným turbodmychadlem v perfektním stavu. V každém případě budete mít auto v pořádku rychleji, než vyhláskujete t-u-r-b-o-d-m-y-ch-a-d-l-o.

Hodně spěcháte? Nová i repasovaná turba jsou skladem a můžete je mít doma do druhého dne. Případně se zastavíte na některém z výdejních skladů a vyzvednete si zboží osobně ještě v dne objednávky.

Máte v tom jasno? Pro jistotu ještě jednou. V aktuálním katalogu na www.turbiny.cz najdete turbodmychadla prověřených značek (např. Mitsubishi, Toyota, Garrett, Holset a další) pro všechny typy automobilů, ale také jednotlivé náhradní díly a opravní sady. Co v katalogu nenajdete, pro vás odborníci z TURBINY CZ rádi seženou.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.