Autohifi Elcar: Místo, kde seženete skvělé autodoplňky za super ceny

Jablonecká společnost Elcar působí na trhu mnoho let a nabízí široký sortiment produktů – zabezpečovací systémy (autoalarmy, GPS lokátory a imobilizéry), pomůcky pro lepší a bezpečnější jízdu (kamery pro záznam, antiradary, vyhřívače sedadel, hands-free sady), autohifi a spoustu dalšího příslušenství a doplňků. Proč se však o prodejci zmiňujeme? V nabídce zavedeného internetového obchodu jsme objevili spoustu skvělých věcí za neodolatelné ceny. Takže pokud se v nejbližší době chystáte investovat do svého vozu, ale nemáte jasnou představu, mohly by vás inspirovat následující tipy.

Zámek pedálů Bullock Excellence (typ x)

Proč riskovat, že vám někdo v nestřeženém okamžiku odcizí vůz, když jsou k mání kvalitní zabezpečovací prvky jako zamykání pedálů Bullock? Provedení Excellence má oproti předchizích modelů (Premium) větší účinnost. Při výrobě byla použita kvalitní ocel, silnější pružící jednotka a dokonalejší provedení dosedacích ploch. Za zmínku stojí také atraktivní design a velmi snadná manipulace.

zabezpeceni-bullock-excellence

Navigace Zenec Z-N720 2DIN

A teď něco pro ty nejnáročnější. High-endová navigace Zenec Z-N720 2DIN vás na cestách nenechá ve štychu a zároveň vám poskytne spoustu zábavy. Disponuje spoustou multimediálních funkcí, kvalitním blue tooth handsfree modulem a předním panelem OmniMask, který je v mnoha ohledech lepší než 2DIN modely (přestože navigace odpovídá rozměrům Z-N720). Na 6,2“ antireflexním dotykovém TFT LCD displeji můžete koukat na mapy s realistickým 3D zobrazením terénu. Aktualizace nejnovějšího navigačního systému PRIMO 2.0 – IGO PRIMO je 30 dní zdarma.

zenec-z-n720-2din-navigace

Denní světla

Na závěr jsme si nechali automatická denní světla s LED diodami. V e-shopu je k mání několik špičkových homologovaných sad, které budou vašemu plechovému miláčkovi slušet. Díky LED diodám budete na silnici vidět a zvýšíte bezpečnost vás i ostatních účastníků provozu.

svetla-pro-automaticke-denni-sviceni-s-led-homologace-sj-286

You may also like...

1 Response

  1. SunShine napsal:

    Hezky napsaný článek. Ještě bych dal rád tip na reproduktory do auta. Myslím že špička v téhle kategorii u nás je http://www.bmshop.eu/auto-hifi-autoradia/reproduktory-do-auta/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.