IMdily.cz: Více než 500 tisíc náhradních dílů na jednom místě. Levně a přehledně!

Některé vozy vyžadují jen minimální údržbu, ale ve finále se výměně opotřebovaných nebo vadných součástek nevyhne žádný majitel motorového vozidla. A pokud máte v garáži ojetinu, která má „nalítáno“ poctivých několik set tisíc kilometrů, musíte se občasnými investicemi smířit. V následujících řádcích ale nebudeme rozebírat, které automobily patří mezi „držáky“ a naopak – zaměříme se na kvalitní náhradní díly, které lze pořídit levně. Cenová politika specializovaného prodejce IMdily.cz je vskutku atraktivní!

Jízda ve vozidle, které není ve stoprocentním technickém stavu, je nebezpečná. A to jak pro řidiče a jeho posádku, tak i pro ostatní účastníky silničního provozu. Jenomže jezdit se musí a když nejsou peníze nazbyt, odkládáme ty „,méně důležité“ opravy na neurčito, respektive těsně před termínem nejbližší STK. Přitom se po náhradních dílech stačí poohlédnout i jinde než v nejbližším autoservisu.

Příkladem budiž v úvodu zmíněný internetový obchod IMdily.cz, který bezesporu patří k nejlevnějším českým prodejcům vůbec. Nabídka je bohatá a najdete v ní brzdové kotouče a destičky, čepy řízení, tlumiče, pružiny, ložiska, rozvodové sady, klínové řemeny, napínací kladky, olejové/palivové/kabinové/vzduchové filtry, náplně do klimatizací a chladičů, stěrače, světlomety, výfukové systémy, spotřební a spojovací materiály… nemá smysl dále rozvádět, v e-shopu je více než 500 000 autodílů pro všechny značky. A co je nejlepší? Rychlé vyhledání podle VIN. Stačí, když do vyhledávacího pole zadáte příslušný kód a obratem se vám zobrazí hledaná součástka. Není jediný důvod, proč ztrácet čas. Nebudete-li si však přeci jen vědět rady, ochotně vám poradí zákaznická podpora.

Internetový obchod IMdily.cz provozuje havířovský prodejce Ivan Kiedroň, který má s prodejem autodílů bohaté zkušenosti. Z počátku zásoboval regionální autoservisy a poté služby rozšířil i o maloobchodní prodej. Veškeré náhradní díly jsou nové, nepoužité a s až tříletou zárukou. Vyzvednout si je můžete i osobně na provozovně v Havířově.

You may also like...

1 Response

  1. Impozantni clanek, doporucil mi ho kolega, ktery dela trochu analyzu na toto tema. A on ve skutecnosti mi koupil snidani, protoze jsem zjistila, ze pro nej .. usmev. Dovolte mi tedy preformulovat: thnx pro lecbu! Ale jo Thnkx pro straveni casu se o tom poradit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.