Offroad motocyklům je třeba věnovat odpovídající péči. Zapomínat byste neměli ani na volbu správného moto oblečení

Milujete motorky a plánujete si některou v nejbližší době pořídit? Nebo se již nějakou dobu vlastníte jednostopý stroj, se kterým se každou volnou chvíli vydáváte na cesty? Motocykly jsou opravdovou vášní a jejich majitelé na své miláčky obvykle nedají dopustit. Zatímco osobní automobil berou jako praktického pomocníka, který skvěle poslouží při větších nákupech i rodinné dovolené, motorka je většinou čistě pro radost. Někteří preferují rychlé silniční stroje, další pohodlné cestovní modely. Velice oblíbené však jsou i terénní motorky, které si bez obtíží poradí i mezi výmoly na polní či lesní cestě.

Kvalitní moto oblečení je bezpečné a ochrání vás před nepřízní počasí

Na offroadovém stroji se vám nebude chtít cestovat jenom po silnicích. Můžete po nich sice nějaký ten kilometr urazit, ještě více vás však bude bavit ježdění po nerovných cestách, kterým se řidiči většiny vozidel raději vyhýbají širokým obloukem. Váš motocykl je pro takové projížďky jako stvořený. Můžete na něm poznávat zapadlé kouty České republiky, trénovat na louce i na speciálních dráhách. Nevyhnete se však prachu, pokud zrovna převládá deštivé počasí, je třeba počítat i s bahnem. Správné moto oblečení proto musí být nepropustné a ideální je, když se i snadno čistí. Navíc by vás mělo adekvátně proti poranění při pádu. Potřebovat budete kvalitní bundu a kalhoty, případě dres, dále boty a rukavice. Samozřejmostí je helma, skvělou službu vám prokáží chrániče. Navíc si můžete pořídit i motorkářské ponožky a a kšiltovku.

U Dypree koupíte nejen moto oblečení, ale také náhradní díly a příslušenství

Udržovat motorku v dobrém stavu se vyplatí. Bez spolehlivé zapalovací svíčky se nerozjedete, proto byste měli mít raději v rezervě i náhradní. Čas od času bude nutné vyměnit i další součásti, mimo jiné rozety. Ty se vyrábějí z oceli nebo z hliníku, pro některé modely jsou navíc k dispozici i v různých barevných provedeních.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.