Laika x710 alkovna: Oblíbený obytný vůz jako plnohodnotná náhrada hotelu

Prožít dovolenou trochu jinak než je zvykem. Umožňují to obytná auta, která dávají karavanistům téměř absolutní svobodu. Moderní modely nabízí bohaté příslušenství a v podstatě suplují mnohahvězdičkové hotely. Příkladem budiž Laika x710 alkovna – přestavěný Fiat Ducato.

Základní výbava obytného vozu Laika x710 je velmi slušná. Zahrnuje klimatizaci na dálkové ovládání (zvlášť pro kabinu i obytnou část), střešní solární panely, měnič napětí, multi-funkční navigaci, zadní parkovací kameru, chladničku na plyn/12V/230V, plynový sporák se třemi vařiči, suché WC, koupelnu se sprchovým koutem, sítě proti hmyzu, termo clony oken, venkovní LED osvětlení a mnohé další prvky pro ještě lepší pocit z kempování. A nechybí ani plynové topení Truma, které oceníte vždy za chladnějšího počasí.

Pod kapotou modelu Laika x710 alkovna dřímá úsporný a spolehlivý třílitrový turbodiesel z Ducata, který si dobře rozumí s 6 rychlostní manuální převodovkou. Motor 3.0 MultiJet disponuje dostatečným výkonem 112 kW (150 HP), což je s ohledem na hmotnost vozu tak akorát pro svižné cestování.

V obytném voze se pohodlně prospí 6 osob. Komu daný počet nevyhovuje, musí se porozhlédnout v kategorii polointegrovaných či integrovaných obytných vozů. Interiér je příjemný, materiály dostatečně kvalitní a celkový dojem umocňuje množství praktických detailů.

Shrnuto a podtrženo – Laika x710 alkovna je správnou volbou pro začínající i zkušenější karavanisty se středním rozpočtem. Ale ještě než si obytňák pořídíte, pronajměte si ho v půjčovně obytných vozů Bydlik-Travel.cz.

Koukněte se na volné termíny 2019 a naplánujte si letošní dovolenou. V půjčovně najdete pouze nové a nebourané vozy, takže si dovolenou užijete bez zbytečných kompromisů a dostanete možnost Laiku prověřit. Navíc si neúčtuje ujeté kilometry, neomezuje klienty v pohybu a umožňuje získání několika dní zdarma. Nechte si obytňák přistavit až před dům a vydejte se na velké dobrodružství!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.