Potíže s rychlým stěhováním vyřeší půjčovna dodávek

Nenadálá porucha na autě lze vyřešit v autoopravně. Co když se vám ale nenávratně porouchá dodávka, anebo firemní užitkový vůz, které nutně potřebujete k vykonávání práce? Stěhujete se a stěhovací služby jsou nad vaše finanční možnosti? Půjčte si vůz nebo náklaďák, ušetříte.

Pronájem a prodej užitkových vozů a dodávek

Komu scházejí finance na nákup nového auta, dodávky nebo náklaďáku, může využít služby prověřeného autobazaru, jenž nabízí k prodeji i pronájmu již užívané vozy, které jsou ovšem v perfektním technickém stavu, jsou servisované a po pravidelné technické kontrole. Uspořené peníze můžete investovat do nákupu více aut, pokud například vlastníte autodopravu a potřebujete si nutně vybavit vozový park více typy automobilů.

Prověřený autobazar poznáte podle bezchybného stavu nabízených aut

Bezejmenné bazary, které si najdete na internetu, mohou nabízet až podezřele výhodné podmínky bez dostatečného jištění a záruk. Kde se dá sehnat bazar dodávek a současně bazar užitkových vozů s komplexním krytím, záručním a pozáručním servisem, jenž se pyšní kladnými referencemi spokojených automobilistů? Autobazar AC Dodávky poskytuje své služby již od roku 2006, kdy byl prodej užitkových vozů na vzestupu. Při stále stoupající poptávce po populárních značkách Ford Transit, Iveco Daily a Volkswagen Transporter se nabídka prodejny rozšířila také na prodej a půjčování zmíněných typů dodávek i jiných osobních aut.

Nenakupujte zajíce v pytli

V rámci korektních vztahů se zájemci o jakékoliv vozy je ke každému klientovi přistupováno individuálně. Pracovníci autobazaru pružně reagují na všelijaká přání, každý vůz předvedou a zodpoví všechny dotazy. Žádný prodávaný nebo pronajímaný vůz není velkou neznámou pro neznalého zákazníka, naopak. Z bazaru odjíždějí všichni klienti v autech, jaká si vysnili, a za zlomek ceny, než by platili ve značkovém autosalonu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.