V autobazaru dodávek v Praze si pořízení vozidla může dovolit každý

Dodávky nebo jiné užitkové vozy jsou důležité pro spoustu živnostníků, především z řad řemeslníků. Její vysoká pořizovací cena však pro spoustu lidí může být odrazující. Zavítejte do autobazaru A.P.auto v Praze a pořiďte si ojetou dodávku za férovou cenu!

Proč koupit dodávku z autobazaru?

Koupě dodávky z autobazaru má své výhody z hlediska přívětivější ceny. Ušetřit na pořizovací ceně dodávky se Vám vyplatí především v případě, když začínáte s podnikáním a nemáte jistotu svého úspěchu a vysokých příjmů. Pokud Vám dodávka bude sloužit jako pracovní vozidlo pro převážení různého materiálu a zboží, jistě se moc nebudete soustředit na vzhled vozu. V případě pořízení dodávky z autobazaru A.P.auto Vám nemusí být líto, když na něm sami uděláte jakýkoliv malý škrábanec. Při koupi vozu v autobazaru dodávek v Praze navíc můžete mít jistotu původu dodávky a jeho technického stavu.

Velký výběr dodávek s možností leasingu

Při výběru dodávky z autobazaru A.P.auto máte možnost obrovského výběru. Tento autobazar nabízí 400 kvalitních dodávek za ty nejlepší ceny v ČR, ale také pick-upy a nákladní vozy. Dodávku si zde můžete koupit na leasing či úvěr individuálně podle toho, jaká varianta Vám bude více vyhovovat. Koupě dodávky na leasing přináší velmi rychlé a jednoduché řešení i pro osoby s nízkými příjmy. Po dobu splácení leasingu se však dostáváte do role nájemce a majitelem vozu se stáváte až ve chvíli zaplacení poslední splátky. Při koupi dodávky na úvěr se ihned stáváte majitelem vozidla a libovolně si můžete nastavit minimální délku splácení. Autobazar A.P.auto Vám nabídne nízké splátky, a to až na 7 let. Svým klientům nabízí služby největších finančních společností. Díky nadstandardním vztahům s těmito partnery Vám zajistí podmínky, kterých byste jako soukromník nikdy nedosáhli.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.